Rugsėjo 23 d. 11.00 val. PIRMĄ KARTĄ MAŽEIKIUOSE Įvyks Šeimų futbolo turnyras „Mes už futbolą". Registruokitės NEMOKAMAI tel 868225010 arba 869422500. Kur? Mažeikių centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštėje.
Nuostatai ir taisyklės:
1. Komandą turi sudaryti 4-6 žaidėjai kuriuos tarpusavyje turi sieti giminystės ryšiai. Pvz. Tėtis, mama, tėčio brolis, sūnus, duktė, pusbrolis, senelė... ( amžiaus cenzo nėra).
2. Rungtyniaujama 4 x 4, aikštės dydis 25 x 15, vartų dydis 3 x 2. Žaidžiamas vienas 10 min. kėlinys. Aikštelėje visų rungtynių metu ( su keitimu ) būtinai turi rungtyniauti moteriškos gim. atstovė.

2017 m. rugpjūčio 18 d. Telšių dirbtinės dangos stadione vyko tradicinis 2008 g.m. vaikų futblo turnyras FC „Džiugas“ CUP-2017, kuriame rungtyniavo 16 komandų iš įvairių miestų: Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Mažeikių, Kretingos, Plungės, bei Telšių.

Turnyras vyko dviejuose lygiuose po 8 komandas. A lygyje rungtyniavo stipresnio pajėgumo komandos, o B lygyje mažiau patirties turintys jaunieji futbolininkai.

Tiek A, tiek B lygyje komandos buvo suskirstytos į du pogrupius po 4 komandas ir rungtyniavo rato sistema, du kėlinukus po 12 min.

Rugpjūčio 11-12 dienomis Telšiuose vyko tarptautinis vaikų futbolo turnyras „TELŠIAI CITY CUP 2017“, kuriame dviejų amžiaus kategorijų grupėse varžėsi komandos iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos bei Čekijos. U-12 turnyre dalyvavo 8 komandos, kurios buvo padalintos į dvi grupes po 4 komandas. Sužaidus grupių varžybas, komandos kovojo sekančiame „play-off“ etape, kuriame paaiškėjo, jog finale kovos A grupės nugalėtojas FC „Džiugas“ ir lenkų Minsk Mazowiecki „Mazovia“, o dėl trečiosios vietos mažajame finale kovos B grupės lyderiai FA „Šiauliai“ ir svečiai iš Latvijos – „Liepaja City“ ekipa. Mažajame finale FA „Šiauliai“ gan nesunkiai įrodė savo pranašumą ir įveikę varžovus rezultatu 4-0 užsitikrino bronzos medalius. Finalas buvo kur kas atkaklesnis – jaunieji džiugiečiai pirmieji išsiveržė į priekį, tačiau netrukus varžovai iš Lenkijos rezultatą išlygino. Rungtynėms pasibaigus rezultatu 1:1, komandos stojo mušti 11 m. baudinių, kuriuose sėkmė šypsojosi „Džiugo“ futbolininkams. Būtent jie ir treneris Marius Šluta lipo ant nugalėtojų pakilos ir tapo pirmą kartą organizuoto „TELŠIAI CITY CUP“ U-12 čempionais.

Visus Telšių apskrities futbolo mėgėjus kviečiame registruotis į futbolo pirmenybes. Suburk savo komandą ir įrodykit, kad Jūs šiais metais stipriausi.

17 birželio 23, Penktadienis 00:00

Plungėje vyko tarptautinis vaikų futbolo turnyras

Miesto šventės metu Plungėje vyko tarptautinis vaikų futbolo turnyras „Plungė 2017“, kuriame dalyvavo Plungės miesto partnerių komandos iš Tukumo (Latvija) ir Zelenogorsko (Kaliningrado sritis, Rusija) bei jaunieji FK „Babrungas“ futbolininkai kartu su savo bendraamžiais iš Telšių, Klaipėdos ir Vilniaus. Turnyro dalyvius pasveikino atidaryme dalyvavęs Plungės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Mindaugas Jurčius, turnyro vyr. teisėjas Viktoras Vaitkus.

Šis gražus dviejų dienų futbolo renginys tapo puikia Plungės miesto šventės dalimi, kurios eisenoje centrinėmis gatvėmis žygiavo ir jaunieji turnyro dalyviai. Susirinkę ištikimiausi sirgaliai, dalyvių tėveliai audringai palaikė savo komandas viso turnyro metu. Rungtynes stebėjo ir Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, tarybos nariai Audrius Šapalas, Adomas Zamulskis, kiti svečiai.

Po įnirtingų, bet ir draugiškų kovų futbolo aikštėje nugalėtojų laurus iškovojo svečiai iš Latvijos - FK „Tukums 2000“ pirmoji komanda, kuri finale su mūsų kaimynu Telšių „Džiugu“ išplėšė pergalę rezultatu 2:0. Trečiąją vietą turnyre iškovojo Klaipėdos FM „Baltai“ 2005 komanda, kuriai teko susigrumti su jaunesniais savo draugais - Klaipėdos FM „Baltai“ 2006 komanda. Nugalėtojas buvo išaiškintas tik po baudinių serijos - rezultatas 2:0.

Vaikus apdovanojo ir medalius įteikė Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Lietuvos Respublikos Seimo narys Jonas Varkalys, Plungės rajono savivaldybės tarybos narys Algirdas Pečiulis, VšĮ „Plungės futbolas“ direktorė Diana Jonaitienė.

Turnyro organizatoriai dėkoja visiems jo dalyviams už gražų futbolą, visiems sirgaliams - už puikų mažųjų futbolininkų palaikymą, partneriams - Plungės rajono savivaldybei, Plungės technologijų ir verslo mokyklai, Telšių apskrities futbolo federacijai - už paramą organizuojant futbolo šventę vaikams.

Screen Shot 2017-06-23 at 12.27.13

"Plungės Futbolas" inf.

Telšių sporto mėgėjai gali ruoštis neeiliniam įvykiui. Po kiek mažiau nei mėnesio miesto stadione pirmą kartą vyks tarptautinės rinktinių futbolo rungtynės – Europos čempionato atranką pradės Lietuvos jaunimo futbolo rinktinė.
Lietuvos futbolo federacija (LFF) patvirtino, jog pirmosios naujo Europos jaunimo (iki 21 metų arba U-21) čempionato atrankos ciklo 3 grupės rungtynės tarp Lietuvos ir Farerų salų rinktinių suplanuotos Telšiuose birželio 8 dieną nuo 18 val.

17 balandžio 21, Penktadienis 00:00

BIRŽELIO 2 D. VILNIUJE ĮVYKS FUTBOLO MARATONAS

Birželio 2 d. Vilniaus S. Daukanto aikštėje vyks futbolo maratonas, kurio tikslas – surinkti lėšų darbui su socialinę atskirtį patiriančiais vaikais.

Maratone kviečiami dalyvauti visi, mėgstantys futbolą ir norintys paremti prasmingą socialinį darbą. Futbolo maratono dalyvių registracija vyks iki balandžio 30 d. Renginį organizuoja nevyriausybinė organizacija „Vilniaus socialinis klubas“ (Vilnius Social Club) kartu su Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota nacionaline socialinio saugumo kampanija „Už saugią Lietuvą“.

17 balandžio 20, Ketvirtadienis 00:00

Kviečia į LFF C licencijos kursus

Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) kviečia įgyti naujų žinių arba jas atnaujinti ir dalyvauti naujuose LFF C licencijos kursuose.

Kursai skirti ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinių klasių (ir vyresnių) pedagogams, treneriams bei tėvams, kurie nori vykdyti ar prisidėti prie užsiėmimų su vaikais iki 12 metų.

Tiek profesionalai, tiek entuziastai kursuose gali atrasti naujų idėjų kaip ugdyti vaikus ir pasisemti žinių kitais pedagogikos klausimais. Mūsų paruoštoje programoje didelį dėmesį kreipiame į edukologijos ir mokymosi mokyti svarbą. Rengdami programą konsultavomės su specialistais iš Ugdymo plėtotės centro (UPC).

KAIP PRADĖTI?
• Norint dalyvauti reikia iki balandžio 28 d. baigti dešimties valandų LFF internetinį
kursą „Kitas požiūris“ (Jį galite rasti čia: www.futbolotreniruotes.lt/kursas/ ).
• Po kurso baigimo sistemoje paspaudę mygtuką „INFO APIE C LICENCIJĄ“ bei dėl noro dalyvauti mokymuose informavę koordinatorių (Ignas Marcinkevičius: el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. tel. nr. 8 626 03 234)
• Viso LFF C licencijos kurso kaina – 99 EUR.

KAS TOLIAU?
2017 m. gegužės 11 – 12 d. (ketvirtadienį ir penktadienį) Telšiuose, vyks pirmasis iš dviejų gyvų seminarų (nakvyne ir maitinimu pasirūpins organizatoriai). Pradžia planuojama 11 d. apie 10 val.; Dalyvių skaičius ribotas (viso iki 45, po 15 kiekvienai interesantų grupei). Kaip tai vyksta? Galite paskaityti ir pažiūrėti įspūdžius iš pirmosios grupės.

KIEK IŠ VISO PRIREIKS LAIKO LICENCIJAI GAUTI?
LFF C licencijos programa sudaryta iš 64 valandų:
Trumpa mokymų programa pagal eiliškumą:
1. LFF internetinis kursas „Kitas požiūris“ – 10 valandų (nemokamas).
Toliau – mokama dalis (2-7 pt. Iš viso 99 EUR).
2. Gegužės 11 - 12 d. gyvas seminaras Telšiuose – 16 valandų
3. Savarankiškas darbas – 16 valandų;
4. Internetinio kurso II dalis – 8 valandos;
5. Birželio II pusė - antrasis gyvas seminaras (1-2 dienų) – 8/14 valandų.
6. Internetinio kurso III dalis – 6/8 valandos.
7. Apmokėjimas bei sertifikato gavimas

 

Šį šeštadienį Klaipėdoje įvyko Žemaitijos veteranų slės futbolo pirmenybių finalo ketverto važybos.

Rungtynių statstika:

Pusfinaliai

Klaipėdos"Atlanto veteranai"-Mažeikių"Arimetras" 8-0
Įvarčiai:"Atlanto veteranai"-M.Komovas-2,M.Jegorov-2,M.Šimkus-2,A.Tolis,L.Valius.

Tauragės"Tauras"-Šiaulių"Masera" 3-3(po baudinių 5-4)
Įvarčiai:"Tauras"-M.Cikas,S.Taroza,T.Šveikauskas."Masera"-P.Aukštikalnis,S.Jagminas,M.Dėlkus.

Dėl 3-4 vietų

Šiaulių"Masera"-Mažeikių"Arimetras" 4-1
Įvarčiai:"Masera"-P.Aukštikalnis-2,M.Stanelis,M.Dėlkus."Arimetras"-A.Rovbutas.

Dėl 1-2 vietų

Klaipėdos"Atlanto veteranai"-Tauragės"Tauras" 1-2
Įvarčiai:"Atlanto veteranai"-M.Jegorov."Tauras"-M.Venckus,S.Taroza.

NUGALĖTOJAI - Tauragės "Tauras"

IMG 20170408 180800

Baigėsi Telšių „Ateities“ progimnazijos dirbtinės dangos futbolo aikštėje organizuotas trečiasis futbolo turnyras „Žemaitijos taurė 2017“. Turnyre dalyvavo dešimt komandų. A grupėje rungtyniavo Telšių FC „Džiugas“, Palangos FK „Palanga“, Pakruojo FC „Pakruojis“, Klaipėdos FK „Koralas“, Kelmės FK „Kražantė“ ir Gargždų FK „Banga“. B grupėje jėgas išbandė Telšių FC „Džiugas“ B, Šiaulių futbolo akademija, Naujosios Akmenės FK „Akmenė“ bei Plungės FK „Babrungas“.

Puslapis 1 iš 31

Please publish modules in offcanvas position.