Futbolo turnyras „Žemaitijos taurė 2018“

Baigėsi Telšių „Ateities“ progimnazijos dirbtinės dangos futbolo aikštėje organizuotas ketvirtasis futbolo turnyras „Žemaitijos taurė 2018“. Turnyre dalyvavo aštuonios komandų. A grupėje rungtyniavo Telšių FC „Džiugas“, Kretingos FK „Minija“, Pakruojo FC „Pakruojis“ ir Šilutės FK „Šilutė“. B grupėje jėgas išbandė Telšių FC „Džiugas“ B, futbolo akademija „Šiauliai“, Naujosios Akmenės SC-FK „Akmenės cementas“ bei Tauragės FK „Tauras“.

Turnyro A grupės varžybų nugalėtoja tapo Pakruojo FC „Pakruojis“ komanda, pirmose turnyro rungtynėse sužaidusi 1:1 su turnyro šeimininkų Telšių FC „Džiugas“ futbolininkais. Po to pakruojiečiai rezultatu 4:1 ir 11:0 įveikė Kretingos ir Šilutės komandas. Antrąją vietą iškovojo pernykščiai turnyro nugalėtojai „Džiugo“ futbolininkai. Tuos pačius varžovus telšiškiai nugalėjo 3:0 ir 9:0. Trečiąją vietą užėmė Kretingos FK „Minijos komanda, rezultatu 2:0 laimėjusi prieš Šilutės atstovus.

Turnyro B grupės varžybose pajėgiausia buvo FA „Šiauliai“ komanda, iškovojusi visas tris pergales. Šiauliečiai Telšių FC „Džiugo“ B komandą nugalėjo 1:0, „Taurą“ – 4:3 ir Akmenės futbolininkus rezultatu 5:0. Antroji vieta atiteko Telšių FC „Džiugo“ B komandai. Telšiškiai 4:1 baigė dvikovą prieš Naujosios Akmenės SC-FK „Akmenės cementas“ atstovus ir rezultatu 5:1  nugalėjo Tauragės komandą. Trečiąją vietą užėmė akmeniškiai, 6:0 nugalėję „Tauro“ žaidėjus.

Turnyro komandas nugalėtojas ir prizininkes pasveikino bei taurėmis apdovanojo Telšių apskrities futbolo federacijos l. e. p. valdybos pirmininkas ir turnyro vyr. teisėjas Vygantas Macevičius. Turnyro A ir B grupės komandų geriausi žaidėjai Edvinas Sirutavičius (FC „Džiugas“), Donatas Strockis (FC „Pakruojis“), Anton Solovjov (FK „Minija“), Evaldas Užkuraitis (FK „Šilutė“), Kristupas Petravičius (FA „Šiauliai“), Mantas Budginas (FC „Džiugas“ B), Mažvydas Gintalas („Tauras“) ir Aivaras Rakašius (FK „Akmenės cementas“) apdovanoti prizais.

Turnyro rezultatyviausio žaidėjo prizas atiteko Donatui Strockiui (FC „Pakruojis“) – 4 įvarčiai.

Telšių apskrities futbolo federacija dėkoja turnyre dalyvavusioms komandoms, Telšių rajono savivaldybės administracijai, viešajai įstaigai „Telšių futbolo ateitis“  už pagalbą, pravedant turnyrą.